Głównej zawartości

Komunikat alertu

ADMINISTRACJA

RENATA RUCIŃSKA – DYREKTOR

 ALEKSANDRA WIŚNIEWIECKA– Główny księgowy

KATARZYNA LEŚ - Księgowy

BARBARA STARZYŃSKA – Kierownik Administracyjno - Gospodarczy

KAROLINA KWIATKOWSKA – Starszy Referent ds. administracyjnych

SYLWIA JANECZEK– Starszy Intendent

RENATA KRUSZCZAK – Starszy Intendent

OPIEKUNKI DZIECIĘCE

Os. Zachód A4

 

Krasińskiego 5

 

Grupa Skrzaty:

WILK BARBARA  – Starsza Pielęgniarka Grupowa

RZĄB ANNA –  Młodszy Opiekun
WÓJCIK SYLWIA – Młodszy Opiekun
OPAŁKA MAGDALENA - Młodszy Opiekun

 

Grupa Jeżyki:

BARTKOWIAK WŁADYSŁAWA – Starszy Opiekun Grupowy

POZIEMSKA GRAŻYNA – Starszy Opiekun
SZYMANIAK MAŁGORZATA – Opiekun
KRZYŻAŃSKA ANNA – Opiekun

 

Grupa Smerfy:

KWIATKOWSKA JOANNA – Starszy Opiekun Grupowy

OLEJNIK JOLANTA – Starszy Opiekun
MURAWA ANNA – Starszy Opiekun
MROZEK JUSTYNA – Starszy Opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Grupa Pszczółki:

GIERA MAŁGORZATA – Starszy Opiekun Grupowy

MAZUR MONIKA – Młodszy Opiekun
WYCHOWAŁEK KINGA - Młodszy Opiekun
MALINOWSKA ALEKSANDRA -  Młodszy Opiekun

 

Grupa Motylki:
JACEWICZ GABRIELA – Starszy Opiekun Grupowy

JUCHNIEWICZ KRYSTYNA – Starszy Opiekun 
KOWALSKA BOGUSŁAWA – Starszy Opiekun

NOWOSADOWSKA JOANNA - Starszy Opiekun

  

Grupa Biedronki:
SZYŁEJKO IWONA – Starszy Opiekun Grupowy

LEWKOWICZ AGNIESZKA –  Starszy Opiekun
WALISIŃSKA ANETA –  Opiekun
KOSTKA NIKOLA – Młodszy Opiekun 

Grupa Promyki:
PAŃCZYK JOANNA – Starsza Pielęgniarka Grupowa

MIKOŁAJCZYK MAGDALENA –  Opiekun
POKRZYWINSKA NATALIA – Młodszy Opiekun
KOBIELA EWA - Starszy Opiekun

 


 

 

 

 

 

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Os. Zachód A4

 

Krasińskiego 5

GREB MARIA – Starszy Kucharz
WASILEWSKA ANNA – Starszy Kucharz  
KOZŁOWSKA AGNIESZKA – Rob. gospodarczy/ Sprzątaczka  
SAWIŃSKA HELENA – Rob. gospodarczy/ Sprzątaczka

LEŚ MICHAŁ – Konserwator

 

 

 

JANASIK MAŁGORZATA – Starszy Kucharz
RUCIŃSKA DOROTA – Starszy Kucharz
KUJAWSKA EWA – Rob. gospodarczy/ Sprzątaczka
PIWONI JOLANTA - Rob. gosp.