Głównej zawartości

Komunikat alertu

ADMINISTRACJA

RENATA RUCIŃSKA – DYREKTOR

IRENA SIERACKA – Główny księgowy

KATARZYNA LEŚ - Księgowy

ALEKSANDRA WIŚNIEWIECKA – Kierownik Administracyjno - Gospodarczy

BARBARA STARZYŃSKA – Starszy specjalista ds. Żywienia, bhp i ppoż.

KAROLINA KWIATKOWSKA – Referent ds. administracyjnych

SYLWIA JANECZEK– Starszy Intendent

RENATA KRUSZCZAK – Starszy Intendent

OPIEKUNKI DZIECIĘCE

Os. Zachód A4

 

Krasińskiego 5

 

Grupa Skrzaty:

BARTKOWIAK ANNA – Starszy Opiekun Grupowy

POZIEMSKA GRAŻYNA – Starszy Opiekun
SZYMANIAK MAŁGORZATA – Opiekun
KRZYŻAŃSKA ANNA –  Młodszy Opiekun

 

Grupa Jeżyki:

KWIATKOWSKA JOANNA – Starszy Opiekun Grupowy

OLEJNIK JOLANTA – Starszy Opiekun
MURAWA ANNA – Starszy Opiekun
MROZEK JUSTYNA – Opiekun

 

Grupa Smerfy:

WILK BARBARA  – Starsza Pielęgniarka Grupowa

RZĄB ANNA –  Młodszy Opiekun
NOWAKOWSKA KATARZYNA – Młodszy Opiekun
ŻÓŁTAŃSKA SYLWIA – Młodszy Opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Pszczółki:

PAŃCZYK JOANNA – Starsza Pielęgniarka Grupowa

MIKOŁAJCZYK MAGDALENA – Młodszy Opiekun
WERLA NATALIA – Młodszy Opiekun
SAMSON MARTA – Młodszy Opiekun

 

Grupa Motylki:

SZYŁEJKO IWONA – Starszy Opiekun Grupowy

WALISIŃSKA ANETA –  Opiekun
LEWKOWICZ AGNIESZKA – Opiekun
KOSTKA NIKOLA – Młodszy Opiekun 

 

Grupa Biedronki:

JACEWICZ GABRIELA – Starszy Opiekun Grupowy

LELONKIEWICZ ALINAStarszy Opiekun
JUCHNIEWICZ KRYSTYNAStarszy Opiekun 
KOWALSKA BOGUSŁAWAStarszy Opiekun

 

Grupa Promyki:

GIERA MAŁGORZATA – Starszy Opiekun Grupowy

KRYSAK JANINA – Starsza Pielęgniarka    
KOBIELA EWA – Opiekun
PÓŁCZYŃSKA KAROLINA – Młodszy Opiekun



 

 

 

 

 

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Os. Zachód A4

 

Krasińskiego 5

GREB MARIA – Starszy Kucharz
WASILEWSKA ANNA – Starszy Kucharz  
PIWONI JOLANTA – Rob. gosp.  
SAWIŃSKA HELENA – Rob. gosp.
SPIŻEWSKI SZYMON – Konserwator

 

JANASIK MAŁGORZATA – Starszy Kucharz
RUCIŃSKA DOROTA – Kucharz
KUJAWSKA EWA – Rob. gosp. 
KOWALEWSKI  MIROSŁAW – Rob. gosp.
KOZŁOWSKA AGNIESZKA - Rob. gosp.