Głównej zawartości

Komunikat alertu

ADMINISTRACJA

RENATA RUCIŃSKA – DYREKTOR

IRENA SIERACKA – Główny księgowy

ALEKSANDRA WIŚNIEWIECKA – Z-ca Głównego księgowego, St. specjalista ds. kadrowych

BARBARA STARZYŃSKA – Kierownik Gospodarczy ds. żywienia, bhp i ppoż.

KAROLINA KWIATKOWSKA – Referent ds. administracyjnych

SYLWIA JANECZEK– Starszy Intendent

RENATA KRUSZCZAK – Starszy Intendent

ANDRZEJ OŚCIAK – Starszy informatyk

OPIEKUNKI DZIECIĘCE

Os. Zachód A4

 

Krasińskiego 5

 

Grupa Skrzaty:

WILK BARBARA  – Starsza Pielęgniarka Grupowa

KRZYSZTOFIK ANNA – Starszy Opiekun

KOBIERSKA TRELA MAGDALENA – Starszy Opiekun

NOWOSADOWSKA JOANNA  – Starszy Opiekun

 

Grupa Jeżyki:

BARTKOWIAK ANNA – Starszy Opiekun Grupowy
POZIEMSKA GRAŻYNA – Starszy Opiekun

SZYMANIAK MAŁGORZATA – Młodszy Opiekun
BRUNELLISO SIMONA Młodszy Opiekun

 

Grupa Smerfy:

WÓJTOWICZ EWA – Starszy Opiekun Grupowy

KWIATKOWSKA JOANNA – Starszy Opiekun

OLEJNIK JOLANTA  – Starszy Opiekun

MURAWA ANNA – Starszy Opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Pszczółki:

SZYŁEJKO IWONA – Starszy Opiekun Grupowy

WÓJCIK KRYSTYNA – Starszy Opiekun

PIOTROWSKA JANINA – Starszy Opiekun

WALISIŃSKA ANETA – Młodszy Opiekun

 

Grupa Motylki:
PAŃCZYK JOANNA – Starsza Pielęgniarka Grupowa
KAŹMIRSKA JADWIGA – Starszy Opiekun

MARCZAK KRYSTYNA – Starszy Opiekun

ORZECHOWSKA JOANNA – Opiekun

 

Grupa Biedronki:

GIERA MAŁGORZATA – Starszy Opiekun Grupowy

KRYSAK JANINA – Starsza Pielęgniarka     JUCHNIEWICZ KRYSTYNA – Starszy Opiekun

KOBIELA EWA – Młodszy Opiekun

 

Grupa Promyki:
IWASIECZKO URSZULA – Starszy Opiekun

Grupowy
LELONKIEWICZ ALINA – Starszy Opiekun 

KOWALSKA BOGUSŁAWA – Starszy Opiekun

JACEWICZ GABRIELA – Młodszy Opiekun
 

 

 

 

 

 

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Os. Zachód A4

 

Krasińskiego 5

GREB MARIA – Starszy Kucharz

WASILEWSKA ANNA – Starszy Kucharz  
PIWONI JOLANTA – Rob. gosp.  
SAWIŃSKA HELENA – Praczka
SPIŻEWSKI SZYMON – Konserwator

 

JANASIK MAŁGORZATA – Starszy Kucharz
LIS JOANNA – Kucharz

PRZYBYTKOWSKA ANITA – Kucharz

KUJAWSKA EWA – Rob. gosp.
KOWALEWSKI  MIROSŁAW – Rob. gosp.