Głównej zawartości

Komunikat alertu

 

 

Ze wzruszeniem, ale i dumą żegnamy nasze Maluchy, które skradły nasze serca.

W tym roku w nietypowy sposób żegnamy się z Wami, ponieważ nie ma możliwości spotkania się i wspólnego pożegnania.

Rodzicom dziękujemy, za okazane zaufanie oraz za to, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć raczkującym Maluchom w drodze do przedszkola.

Był to dla nas zaszczyt, że mogliśmy uczestniczyć w życiu Waszych dzieci, ale też i ogromna odpowiedzialność.

Na progu kolejnego etapu w życiu dzieci życzymy, żeby śmiało kroczyły przez życie, poznawały nowych ludzi i nowe miejsca, aby każde osiągnęło szczyty – swoich możliwości.

Życzymy samych dobrych dni, mając nadzieję, że w nowym środowisku spotkają się z życzliwością i wsparciem.

Życzymy licznych powodów do dumy ze swoich pociech.

 


 

 

Szanowni Państwo!

Zgodnie z § 8 Regulaminu Rekrutacji do Żłobka Miejskiego „Leśna Polana” w Stargardzie na rok żłobkowy 2020/2021 pragnę poinformować, że zmianie ulega Załącznik Nr 1 do ww. regulaminu, wprowadzonego Zarządzeniem Nr 11/2020 Dyrektora Żłobka Miejskiego „Leśna Polana” w Stargardzie z dnia 7 kwietnia 2020 r.

 

Harmonogram rekrutacji dzieci do Żłobka Miejskiego „Leśna Polana” w Stargardzie

na rok żłobkowy 2020/2021.

 

 

DRODZY RODZICE,

 

w związku z otwarciem żłobka od 12 maja 2020 roku, zgodnie z Zarządzeniem Nr 104/2020 Prezydenta Miasta Stargard z dnia 11 maja 2020 r., chcemy Państwa poinformować o kilku ważnych aspektach, które w najbliższym czasie mogą okazać się pomocne.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, przedszkola oraz żłobki mogą zostać otwarte, jednak ich praca nadal pozostaje ograniczona.

Liczba dzieci w jednej grupie żłobkowej może wynosić maksymalnie 8 dzieci i 4 opiekunki. Po wejściu do budynku żłobka dziecku będzie mierzona temperatura. Każdy pracownik przed przyjściem do pracy, zobligowany jest także do kontrolowania własnej temperatury ciała. Co ważne, w żłobku, dzieci, jak i pracownicy nie muszą zakrywać nosa oraz ust.

 

Przyprowadzanie i odbiór dzieci ze żłobka.

Dziecko może być przyprowadzane i odbierane do/ze żłobka, tylko przez jednego rodzica/opiekuna prawnego osobę o wyznaczonej godzinie.

Do dyspozycji rodziców, przy wejściu do budynku znajdować się będzie preparat do dezynfekcji dłoni. W żłobku, do szatni dziecko poprowadzi opiekunka, a po przebraniu zaprowadzi je do sali. Podczas odbioru, po podaniu przez domofon imienia i nazwiska dziecka oraz grupy, opiekunka przyprowadzi je do drzwi wejściowych i przekaże rodzicowi/opiekunowi prawnemu.

Podkategorie